• * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

Chinese

RRETH NESH

Luxface është një prodhuesit kryesorë të paneleve rrëshirë në Kinë. Objektit zgjeruar rishtazi prodhimit tonë na mundëson për të përmbushur kërkesat e mëdha për panelet me cilësi të lartë rrëshirë të gjithë botën me një shpejtësi të habitshme.

Lexo më shumë

Mbani në kontakt

Na dërgoni e-mailin tuaj dhe për të marrë një buletin mujor mbulon përditësimet më interesante.

Dërgo inqury
shtëpi
No.1229 Songying Rd, Qingpu District, Shanghai CHINA
telefon
0086.21.5988 5690
86.21.5988 5119
E-mail
info@luxface.com

numër rekord © 2008-2017 Luxface Inc.

WhatsApp Online Chat !