• * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

Chinese

ЗА НАС

Luxface е еден од водечките производители на смола панели во Кина. Нашето ново прошири производствен капацитет ни овозможува да се исполнат голем барања за висок квалитет на панели смола од целиот свет на изненадувачки брзина.

Прочитај повеќе

СЛУЧАЈ Гарсониери

Експерт за соработка за поддршка сопствен проект отвора нови можности. Ние создаваме граница кршење иновативни решенија со смола и акрилни материјали.

АПЛИКАЦИИ

Luxface е возење решенија за новата генерација на декоративни панели, Нашиот најдобар иновации, сепак, допрва треба да дојде. Тие ќе почнат со нова идеја - идеја, вашата визија, вашиот дизајн. Истражуваат некои од идеите во архитектонски дизајн на страниците што следат ... и нека вашата имагинација дизајн ви достави до нови можности.

блог

Уметници, занаетчии и дизајнери се посетување на кодови на луксуз. Постојат многу, прекрасни патеки за скапоценоста; тие имаат убавината на реткост и да нè доведе да се размисли за крајна луксуз. Она што е навистина вредно?

Остани во контакт

Испратете ни ја вашата e-mail и да добиваат месечен информатор за покривање на најинтересните надградби.

Испрати inqury
Насловна
No.1229 Songying Rd, Qingpu округ, Шангај, Кина
телефон
0086.21.5988 5690
86.21.5988 5119
Е-пошта
info@luxface.com

рекорден број © 2008-2017 Luxface Inc.

WhatsApp Online Chat !